742C163220JP
DigiKey raktári szám
60-742C163220JPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
60-742C163220JPCT-ND - Vágott szalag (CT)
60-742C163220JPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
742C163220JP
Leírás
RES ARRAY 8 RES 22 OHM 2506
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 Ohm ±5% 63mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 8 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 2506, konkáv, hosszú oldalsó kontaktusok
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
63mW
Gyártó
CTS Resistor Products
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Áramkör típusa
izolált
Tokozás
2506, konkáv, hosszú oldalsó kontaktusok
Ellenállás (Ohm)
22
Méretek
0,252" H. x 0,063" Sz. (6,40mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)