445C25D24M00000
DigiKey raktári szám
110-445C25D24M00000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
110-445C25D24M00000CT-ND - Vágott szalag (CT)
110-445C25D24M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
445C25D24M00000
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±20ppm kristály 18pF 40 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
445C25D24M00000 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (5x3.2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,053" (1,35mm)