407F35E016M6700
DigiKey raktári szám
110-407F35E016M6700TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
110-407F35E016M6700CT-ND - Vágott szalag (CT)
110-407F35E016M6700DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
407F35E016M6700
Leírás
CRYSTAL 16.6700MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16.67 MHz ±30ppm kristály 20pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16.67 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)