405C35B16M00000
DigiKey raktári szám
110-405C35B16M00000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
110-405C35B16M00000CT-ND - Vágott szalag (CT)
110-405C35B16M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
405C35B16M00000
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 13pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
405C35B16M00000 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
13pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)