403I35D24M00000
DigiKey raktári szám
110-403I35D24M00000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
110-403I35D24M00000CT-ND - Vágott szalag (CT)
110-403I35D24M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
403I35D24M00000
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±30ppm kristály 18pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)