CVSS-945X-100.000
DigiKey raktári szám
744-1760-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CVSS-945X-100.000
Leírás
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ SNWV
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz VCXO Szinuszhullám Oszcillátor 5V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
5V
Gyrt.
Abszolút frekvenciastabilitás (APR)
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
30mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,560" H. x 0,360" Sz. (14,20mm x 9,14mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,209" (5,30mm)