CVCO55CC-2400-2400
DigiKey raktári szám
744-1546-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CVCO55CC-2400-2400
Leírás
VCO 2400MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2400MHz Középfrekvencia 0.5 V ~ 4.5 V Feszültségvezérelt oszcillátor 7 ±2 dBm -25 2nd Harmonic Typ (dBc)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CVCO55CC-2400-2400 modellek
Kategória
Icc (max.)
50mA
Gyártó
Crystek Corporation
Meredekség (MHz/V)
0,3
Sorozat
Teljesítmény (dBm)
7 ±2
Csomagolás
Csík
Fázis zaj (dBc/Hz) (tip.)
-120
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Középfrekvencia
2400MHz
Tokozás
16-QFN, Változat
Tápfeszültség
8V
Méretek
0,500" H. x 0,500" Sz. (12,70mm x 12,70mm)
Hangolási feszültség (VDC)
0.5 V ~ 4.5 V
Magasság
0,220" (5,59mm)