CRBSCS-01-80.000
DigiKey raktári szám
744-1654-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRBSCS-01-80.000
Leírás
XTAL OSC RF CLK SRC 80.0000MHZ
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
80 MHz RF órajel forrás Szinuszhullám Oszcillátor 5,5V Moduladapter, SMA F (3)
Kategória
Kimenet
Szinuszhullám
Gyrt.
Tápfeszültség
5,5V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
30mA
Alaprezonátor
Tokozás
Moduladapter, SMA F (3)
Típus
Méretek
1,250" H. x 1,250" Sz. (31,75mm x 31,75mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,590" (14,99mm)