CCSMA18-MM-141-8
DigiKey raktári szám
744-1451-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCSMA18-MM-141-8
Leírás
COAX CABLE SMA TO SMA 8"
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA Kézzel formázható .141 8,000" (203,20mm)
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Crystek Corporation
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
8,000" (203,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Kábel típusa
Kézzel formázható .141
Alkatrész státusza
Aktív
Összesített impedancia
50 Ohms
Kialakítás
SMA - SMA
Max. frekvencia
18 GHz
1. csatlakozó
SMA dugó
Szín
Szürke
1. érintkező típusa
apa
Tulajdonságok
árnyékolt
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
2. csatlakozó
SMA dugó
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 79
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Más hossz
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
Raktáron: 59
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
Raktáron: 10
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
Raktáron: 120
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
Raktáron: 64
COAX CABLE SMA TO SMA 7"