CCPD-034X-50-311.040 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Connor Winfield
Raktáron: 0
Adatlap
311.04 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CCPD-034X-50-311.040
DigiKey raktári szám
CCPD-034X-50-311.040-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCPD-034X-50-311.040
Leírás
XTAL OSC XO 311.0400MHZ LVPECL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimenet
LVPECL
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Csík
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Elavult
Max. üzemi áram
88mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)