C3292-64.000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Crystek Corporation
Raktáron: 0
Upgrade
Crystek Corporation
Raktáron: 0
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
IQD Frequency Products
Adatlap
64 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oszcillátor 5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C3292-64.000
DigiKey raktári szám
C3292-64.000-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3292-64.000
Leírás
XTAL OSC XO 64.0000MHZ HCMOS TTL
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimenet
HCMOS, TTL
Gyrt.
Tápfeszültség
5V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
60mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,283" H. x 0,205" Sz. (7,20mm x 5,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)