Ehhez nincs kép: XFL10K-00-0000-0B0B0A0E3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XFL10K-00-0000-0B0B0A0E3
DigiKey raktári szám
90-XFL10K-00-0000-0B0B0A0E3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
90-XFL10K-00-0000-0B0B0A0E3CT-ND - Vágott szalag (CT)
90-XFL10K-00-0000-0B0B0A0E3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XFL10K-00-0000-0B0B0A0E3
Leírás
XLAMP XFL10K GEN 1 LIGHT EMITTIN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás null fehér, hideg 5000K 5,7V 4,2A 150° 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Lumen/Watt / üzemi áram
180lm/W
Gyrt.
CRI (színvisszaadási index)
70
Sorozat
Max. áram
32A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
150°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
CCT (K)
5000K
Gyártói tokozás
2-SMD
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon
4300lm (tipikus)
Méretek
0,394" H. x 0,394" Sz. (10,00mm x 10,00mm)
Üzemi áram
4,2A
Max. magasság (beültetve)
0,211" (5,35mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
5,7V
Tok termikus ellenállása
0.1°C/W