CR5210-10
DigiKey raktári szám
582-1059-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CR5210-10
Leírás
CURRENT SENSOR MAGNETIC/CL 10A
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 10A 1 Csatorna Mágneses modulátor, Zárt hurkú Egyirányú modul
Kategória
Frekvencia
DC
Gyrt.
Pontosság
±1%
Sorozat
Tápfeszültség
24V
Csomagolás
Ömlesztve
Válaszidő
250ms
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
40mA
Mért jellemző
DC
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C