CR4395-EH-120-330-A-CD-ELR-I
DigiKey raktári szám
582-1075-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CR4395-EH-120-330-A-CD-ELR-I
Leírás
RELAY AC CUR SENS 120VAC CHAS MT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő (AC) 120VAC
Kategória
Késleltetési idő
0,5 mp ~ 6 mp
Gyártó
CR Magnetics Inc.
Tápfeszültség
120VAC
Sorozat
Kimenet típusa
relé
Csomagolás
Doboz
Áramkör
SPDT (1 Form C)
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram / feszültség
20A / 240VAC
Típus
áramérzékelő (AC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Tartási állapot
Feszültség alatti, magas
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 60°C
Kioldási tartomány
3,0 ~ 30A AC