TUHS10F05
DigiKey raktári szám
1776-1785-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TUHS10F05
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 10W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 2A 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TUHS10F05 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Cosel USA, Inc.
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
82%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
6-DIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
1,30" H. x 0,86" Sz. x 0,59" M. (33,0mm x 21,8mm x 15,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
5V
Hálózat oldali szabályozás
20mV
Max. kimeneti áram
2A
Terhelés oldali szabályozás
40mV
Teljesítmény (Watt)
10 W