PJA100F-24
DigiKey raktári szám
1776-1002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PJA100F-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,29" H. x 1,61" Sz. x 3,82" M. (109,0mm x 40,9mm x 97,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, CSA, cURus, DEMKO, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
508; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
4.3 A