LHA30F-12
DigiKey raktári szám
1776-LHA30F-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LHA30F-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
88,5%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Méretek
3,44" H. x 1,97" Sz. x 0,93" M. (87,4mm x 50,0mm x 23,6mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
2.5 A