LHA100F-15
DigiKey raktári szám
1776-LHA100F-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LHA100F-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 101W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
6,10" H. x 2,44" Sz. x 0,93" M. (154,9mm x 62,0mm x 23,6mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, DEMKO, UL
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
6.7 A