LFA300F-24-TY
DigiKey raktári szám
1776-1313-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFA300F-24-TY
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
88%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
12.5 A