KLEA240F-24
DigiKey raktári szám
1776-1253-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KLEA240F-24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KLEA240F-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Gyártó
Cosel USA, Inc.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
90%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,77" H. x 1,97" Sz. x 4,53" M. (121,2mm x 50,0mm x 115,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
10A