KHEA480F-24
DigiKey raktári szám
1776-1248-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KHEA480F-24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KHEA480F-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Méretek
4,77" H. x 2,76" Sz. x 4,88" M. (121,2mm x 70,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A