KHEA30F-5
DigiKey raktári szám
1776-1243-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KHEA30F-5
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 5V 5A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KHEA30F-5 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Méretek
3,72" H. x 0,89" Sz. x 2,95" M. (94,5mm x 22,5mm x 75,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
5V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
5A