Ehhez nincs kép: KHEA240F-24-C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
KHEA240F-24-C
DigiKey raktári szám
1776-KHEA240F-24-C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KHEA240F-24-C
Leírás
KHEA240F-24-C
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Max. kimeneti áram
10A
Gyártó
Cosel USA, Inc.
Teljesítmény (Watt)
240W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
94%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,38" H. x 1,97" Sz. x 4,88" M. (111,3mm x 50,0mm x 124,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
88V
Tanúsítvány
CE, cUL, cURus, DEMKO, UKCA, UL
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Szabvány azonosító
62368-1; UL 508
Feszültség - 1. kimenet
24V