HCA3500TF-65-T1
DigiKey raktári szám
1776-HCA3500TF-65-T1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCA3500TF-65-T1
Leírás
AC/DC CONVERTER 65V 3510W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 65V 180 ~ 528VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
4.243 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
180 ~ 528VAC
Méretek
16,54" H. x 4,33" Sz. x 2,56" M. (420,1mm x 110,0mm x 65,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
65V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
54 A