GMA300F-12-J3
DigiKey raktári szám
1776-GMA300F-12-J3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMA300F-12-J3
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GMA300F-12-J3 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,44" M. (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CE, cURus, DEMKO
Áram - 1. kimenet
25 A