GHA700F-30-J1
DigiKey raktári szám
1776-GHA700F-30-J1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GHA700F-30-J1
Leírás
AC/DC CONVERTER 30V 402W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 30V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
96%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,50" M. (127,0mm x 76,2mm x 38,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
30V
Tanúsítvány
CE, cURus, UKCA
Áram - 1. kimenet
13.4 A