GHA500F-48-R3
DigiKey raktári szám
1776-1236-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GHA500F-48-R3
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,38" M. (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, DEMKO
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
3.2 A