THAS311M100AA0C
DigiKey raktári szám
THAS311M100AA0C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THAS311M100AA0C
Leírás
CAP ALUM 310UF 20% 100V FLTPCK
Részletes leírás
310 µF 100 V Alumínium elektrolit kondenzátorok FlatPack 290mohm / 120Hz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
THAS311M100AA0C modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.1 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.43 A @ 20 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
1,433" H. x 1,000" Sz. (36,40mm x 25,40mm)
Névleges feszültség
100 V
Max. magasság (beültetve)
0,366" (9,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
290mohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C