THAS262M060AD0C
DigiKey raktári szám
THAS262M060AD0C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THAS262M060AD0C
Leírás
CAP ALUM 2600UF 20% 60V FLTPCK
Részletes leírás
2600 µF 60 V Alumínium elektrolit kondenzátorok FlatPack 50mohm / 120Hz 5000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
3.1 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
3.72 A @ 20 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
2,618" H. x 1,000" Sz. (66,50mm x 25,40mm)
Névleges feszültség
60 V
Max. magasság (beültetve)
0,366" (9,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50mohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C