THA162M050AA1C megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 0
Adatlap
1600 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok FlatPack 120mohm / 120Hz 5000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
THA and THAS Thinpack Aluminum Electrolytic Capacitors 5,000 hrs
THA162M050AA1C
DigiKey raktári szám
THA162M050AA1C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THA162M050AA1C
Leírás
CAP ALUM 1600UF 20% 50V FLTPCK
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.7 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.04 A @ 20 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
1,433" H. x 0,953" Sz. (36,40mm x 24,20mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,50mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120mohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C