THA111M400AB0C megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 0
Adatlap
110 µF 400 V Alumínium elektrolit kondenzátorok FlatPack 1,78ohm / 120Hz 5000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
THA and THAS Thinpack Aluminum Electrolytic Capacitors 5,000 hrs
THA111M400AB0C
DigiKey raktári szám
THA111M400AB0C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THA111M400AB0C
Leírás
CAP ALUM 110UF 20% 400V FLTPCK
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
500 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
900 mA @ 20 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
1,807" H. x 0,953" Sz. (45,90mm x 24,20mm)
Névleges feszültség
400 V
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,50mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,78ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C