HZA686M035X16T-F
DigiKey raktári szám
HZA686M035X16T-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
HZA686M035X16T-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
HZA686M035X16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HZA686M035X16T-F
Leírás
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HZA686M035X16T-F modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar, megkerülés, szétválasztás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
200 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
68 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C