EDC474Z5R5V
DigiKey raktári szám
338-EDC474Z5R5V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDC474Z5R5V
Leírás
0.47F, 5.5V
Részletes leírás
470 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V axiális, Henger - függőleges 50ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
axiális, Henger - függőleges
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
470 mF
Méretek
0,453" átmérő (11,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50ohm / 1kHz