DGH106Q2R7B
DigiKey raktári szám
338-DGH106Q2R7B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DGH106Q2R7B
Leírás
CAPACITOR 10F -10%, +30% 2.7V TH
Részletes leírás
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 40mohm / 1kHz 1500 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
10 F
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm / 1kHz