AVS106M16B12T-F
DigiKey raktári szám
338-3968-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
338-3968-1-ND - Vágott szalag (CT)
338-3968-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVS106M16B12T-F
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 16 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 26,5ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
28 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Búgóáram (magas frekvencián)
47.6 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,213" (5,40mm)
Névleges feszültség
16 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
26,5ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C