AVES226M35D16T-F megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 11 424
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
Nichicon
Panasonic Industry
Rubycon
Würth Elektronik
Würth Elektronik
22 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 9,8ohm / 120Hz 1000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AVES226M35D16T-F
DigiKey raktári szám
AVES226M35D16T-F-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVES226M35D16T-F
Leírás
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
50 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
70 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
9,8ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C