474MMR250K
DigiKey raktári szám
1572-1226-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
474MMR250K
Leírás
CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.47 µF Fóliakondenzátor 160V 250V Poliészter, Fémezett Radiális
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,728" H. x 0,217" Sz. (18,50mm x 5,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Tűrés
±10%
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Névleges AC feszültség
160V
Kivezetések közötti távolság
0,591" (15,00mm)
Névleges DC feszültség
250V