107AVG063MFBJ
DigiKey raktári szám
1572-1656-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
107AVG063MFBJ
Leírás
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 32mohm 2000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
107AVG063MFBJ modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
105 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2.1 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
100 µF
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,532" (13,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
32mohm