106BPS035M
DigiKey raktári szám
1572-1644-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
106BPS035M
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 23,21ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyrt.
Polaritás
Bipoláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
46 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
23,21ohm / 120Hz
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C