103MMR400K
DigiKey raktári szám
1572-1184-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
103MMR400K
Leírás
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 200V 400V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
103MMR400K modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,413" H. x 0,177" Sz. (10,50mm x 4,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±10%
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Névleges AC feszültség
200V
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Névleges DC feszültség
400V