THA442M035AC0C
DigiKey raktári szám
THA442M035AC0C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THA442M035AC0C
Leírás
CAP ALUM 4400UF 20% 35V FLTPCK
Részletes leírás
4400 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok FlatPack 70mohm / 120Hz 5000 óra / 85°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
2.8 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
3.08 A @ 20 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
2,118" H. x 0,953" Sz. (53,80mm x 24,20mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,50mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C