DV75C-010.0M
DigiKey raktári szám
CW750TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CW750CT-ND - Vágott szalag (CT)
CW750DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DV75C-010.0M
Leírás
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MHz TCXO LVCMOS Oszcillátor 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±280ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
6mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,094" (2,40mm)