DOXSC052F-010.0M
DigiKey raktári szám
222-DOXSC052F-010.0MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
222-DOXSC052F-010.0MCT-ND - Vágott szalag (CT)
222-DOXSC052F-010.0MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DOXSC052F-010.0M
Leírás
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MHz OCXO LVCMOS Oszcillátor 3,3V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppb
Sorozat
Abszolút frekvenciastabilitás (APR)
±15ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,555" H. x 0,358" Sz. (14,10mm x 9,10mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,51mm)