DOCAT052V-012.8M
DigiKey raktári szám
CW1010TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CW1010CT-ND - Vágott szalag (CT)
CW1010DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DOCAT052V-012.8M
Leírás
XTAL OSC VCOCXO 12.8MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12.8 MHz VCOCXO LVCMOS Oszcillátor 3,3V 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
LVCMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppb
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,555" H. x 0,358" Sz. (14,10mm x 9,10mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,51mm)