CWX813-050.0M
DigiKey raktári szám
CW541TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CW541CT-ND - Vágott szalag (CT)
CW541DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CWX813-050.0M
Leírás
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
LVCMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
30mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)