AC-C181513-10
AC-C181513-10
AC-C181513-10
DigiKey raktári szám
4771-AC-C181513-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC-C181513-10
Leírás
HOSPITAL-G PWR CRD 5-15P/C13 10'
Vevői azonosító
Részletes leírás
10,00' (3,05m) tápkábel Szürke NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Gyártó
CompuCablePlusUSA
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Hossz
10,00' (3,05m)
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Tanúsítvány
CSA, cUL, UL
Alkatrész státusza
Aktív
Megfelel a következő országok szabványainak
Kanada, Egyesült Államok
Kialakítás
Apa tüskék (kések) - anya aljzatok (rekeszek)
Szín
Szürke
1. csatlakozó
NEMA 5-15P
Névleges feszültség
125V
2. csatlakozó
IEC 320-C13
Névleges áram (Amper)
10A
Áramvezetők száma
3
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 105°C