CBVC7-250TC-P
DigiKey raktári szám
5693-CBVC7-250TC-P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CBVC7-250TC-P
Leírás
CBVC7 Series 250A DC Contactor
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor SPST-NC (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben zárt) (amerikai jelölés: 1 Form B) 250 A 9 ~ 36VDC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Kapcsolási feszültség
1000VDC - max.
Gyártó
Component Basics
Tulajdonságok
Segédérintkezők, Energia-megtakarító elem, Szigetelt - hermetikusan
Sorozat
Végződtetés módja
tőcsavar, vezetékek
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
7VDC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kikapcsolási feszültség
5VDC
Tekercs feszültsége
9 ~ 36VDC
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező kialakítása
SPST-NC (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben zárt) (amerikai jelölés: 1 Form B)
Tekercs teljesítményfelvétele
2W
Névleges áram
250 A