TV30C151J-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 770
Adatlap
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 239
Diodes Incorporated
243V bilincs 12,35A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TV30C151J-G
DigiKey raktári szám
TV30C151J-G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV30C151J-G
Leírás
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TV30C151J-G modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
12,35A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
150V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
167V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
243V