TV02W300-HF
DigiKey raktári szám
TV02W300-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV02W300-HF
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 4,13A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123
EDA / CAD modellek
TV02W300-HF modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,13A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Tokozás
SOD-123
Átütési feszültség (min.)
33,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V