TV02W280-HF
DigiKey raktári szám
TV02W280-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV02W280-HF
Leírás
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,4V bilincs 4,41A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TV02W280-HF modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,41A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Tokozás
SOD-123
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V